Informacje ogólne, prawa autorskie

    Na tej podstronie znajdziesz przykładowe produkcje muzyczne, niemuzyczne, długo i krótkometrażowe. Nie sposób wszystko zamieścić, byłoby ponad 50 pozycji wliczając filmy instruktażowe czy montaż dla firm trzecich. Pozostałe produkcje są do znalezienia na serwisach takich jak Youtube czy Myspace.
     Ponieważ niektóre z tych utworów powstawały w współpracy z innymi artystami, bądź są reportażami lub produktami dla klientów - zostały tu zamieszczone i są rozpowszechniane na różnych zasadach. Zanim rozpowszechnisz jakikolwiek utwór dalej lub skorzystasz z niego w swoim utworze, zapoznaj się z rodzajem i treścią licencji na jakiej został utwór zamieszczony.

Te kojarzone... Wideoklipy Reklamy Eksperymenty Z imprez...

O kategorii:

     Bywam w różnych miejscach, czasami przypadkiem, czasami celowo. Ostatnio częściej są to plany filmowe na których uwieczniam pracę ekip. Tu właśnie jest miejsce na tego typu relacje i impresje montażowe. Chętnych do ewentualnej wizyty zapraszam do działu "współpraca" ;)


Tytuł, stopklatka: Opis:
Wrocław: Warsztaty oświetleniowe
W weekend 27-28 września we Wrocławiu odbyły się warsztaty oświetleniowe zorganizowane przez Jarka Jagodzińskiego(Jaroslavus) a poprowadzone przez Kacpra Fertacza (Sultal). Jednym z punktów tej imprezy filmowej była praca w grupach, które otrzymały zadanie nakręcenia narzucone przez prowadzącego sceny. Wspólnie z Jarkiem i Adamem eksperymentowaliśmy z światłem (oj niektóre sceny były bolesne ;) ) a następnie po powrocie, ochłonięciu i złożeniu sprzętu do kupy otrzymałem zadanie zmontowania finalnego materiału. W trakcie okazało się, że zabrakło wielu banalnych ujęć, które uatrakcyjniłyby filmik - ale w sumie człowiek cały czas się uczy.

Autorzy:
Pomysł/scenariusz: Sultal
Muzyka: VM-Rexor
Zdjęcia/obraz: Jaroslavus
Montaż: VM-Rexor

ObejrzyjŚciągnijDodatki dla urządzeń mobilnychWspomnienia z planuLicencja: Promotional
Zza kulis: Bal Przebierańców
Na przełomie marca i kwietnia 2008 w Lublinie Lubelska Grupa Filmowa realizowała zdjęcia do filmu "Bal Przebierańców". W chwilach, kiedy mogłem pozwolić sobie na chwilkę przerwy w asyście ekipie LGF-u oraz operatorowi Kacprowi Fertaczowi i Bartkowi Gburkowi, dokumentowałem wszystko co możliwe, aby stworzyć ten oto "wideoklip". Muzykę (w nurcie lat 80 tych z domieszką SpaceSynth) stworzyłem w oparciu o motyw muzyczny, który będzie użyty w finalnej produkcji: "2 Spaces" Grzegorza Seweryna. Oficjalna premiera filmu - październik 2008

Autorzy:
Pomysł/scenariusz: --
Muzyka: VM-Rexor
Zdjęcia/obraz: VM-Rexor
Montaż: VM-Rexor

Obejrzyj ŚciągnijDodatki dla urządzeń mobilnychWspomnienia z planuLicencja: Non Commercial
Z koncertu AM-Samurai-a w Wieliczce
Jeden z krótkich klipów, których stworzyłem wiele - ten jest relacją z mini koncertu AM-Samuraia w Wieliczce. Wtedy też powstał wideoklip do utworu Galaxy Five.

Autorzy:
Pomysł/scenariusz: --
Muzyka: AM-Samurai
Zdjęcia/obraz: VM-Rexor
Montaż: VM-Rexor & AM-Samurai

ObejrzyjŚciągnijDodatki dla urządzeń mobilnychWspomnienia z planuLicencja: Promotional

Artykuły