Informacje ogólne, prawa autorskie

    Na tej podstronie znajdziesz przykładowe produkcje muzyczne, niemuzyczne, długo i krótkometrażowe. Nie sposób wszystko zamieścić, byłoby ponad 50 pozycji wliczając filmy instruktażowe czy montaż dla firm trzecich. Pozostałe produkcje są do znalezienia na serwisach takich jak Youtube czy Myspace.
     Ponieważ niektóre z tych utworów powstawały w współpracy z innymi artystami, bądź są reportażami lub produktami dla klientów - zostały tu zamieszczone i są rozpowszechniane na różnych zasadach. Zanim rozpowszechnisz jakikolwiek utwór dalej lub skorzystasz z niego w swoim utworze, zapoznaj się z rodzajem i treścią licencji na jakiej został utwór zamieszczony.

Te kojarzone... Wideoklipy Reklamy Eksperymenty Z imprez...

O kategorii:

     Ze względu na posiadane zaplecze techniczne dorównanie profesjonalnym, wysokobudżetowym produkcjom jest nie lada wyzwaniem, choć w przypadku pomysłu dostosowanego do możliwości dostępnego zaplecza - jestem w stanie stworzyć reklamę niewiele ustępującą twórczości liderów tej branży a za znacznie niższą cenę.


Tytuł, stopklatka: Opis:
Sony Vegas Plug-Ins - prezentacja
Krótka i robiona w krótkim okresie czasu (dwa dni) reklama pakietu wtyczek do SONY Vegas Video.

Autorzy:
Pomysł/scenariusz: VM-Rexor
Muzyka: VM-Rexor
Zdjęcia/obraz: VM-Rexor
Montaż: VM-Rexor

Obejrzyj ŚciągnijDodatki dla urządzeń mobilnychWspomnienia z planuLicencja: Non Commercial
ArcaBit - Reklama mundialowa
      Chyba nie trzeba przedstawiać producenta i najlepszego, całkowicie polskiej konstrukcji produktu. Reklama wykonana została na zlecenie z wykorzystaniem techniki kluczowania, 3D, oraz wykonaną specjalnie do tego materiału muzyką.

Autorzy:
Pomysł/scenariusz: ArcaBit
Muzyka: AM-Samurai
Zdjęcia/obraz: VM-Rexor&AM-Samurai
Montaż: VM-Rexor&AM-Samurai

Obejrzyj ŚciągnijDodatki dla urządzeń mobilnychWspomnienia z planuLicencja: Promotional

Artykuły