Brak danych w bazie lub tekst nie jest przetłumaczony na ten język. No text or translation to this language.
Wybór działów
O mnie...
ArtykuÂły
Produkcje
Cennik Kontakt


Najnowsze informacje
1234
Koniec serwisu
Autor: vmrexorUtworzono: 08:53 30-01-2018
Z powodu braku czasu zdecydowałem się na zamknięcie tej jak i strony o pluginach SV. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i do zobaczenia w dalszej przyszłości :)
Komentarze: 1Skomentuj
Autor: vmrexorUtworzono: 08:51 30-01-2018
Komentarze: 0Skomentuj
VM-Rexor's Video Plug-in Pack for Vegas - beta testy uruchomione
Autor: vmrexorUtworzono: 09:58 10-03-2010
Wczoraj rozpoczęły się ostateczne beta testy pierwszego pakietu wtyczek. Na początku przyszłego tygodnia zostanie oficjalnie otwarta strona poświęcona temu pakietowi na której można będzie zamówić program. Aktualnie odbywa się aukcja pierwszego egzemplarza licencji na Allegro.pl, który będzie umożliwiał korzystanie także z drugiej edycji pakietu. Gorąco polecam - okazja!!!
Strona projektu (na razie jeszcze w fazie tworzenia) vegas.vm-rexor.pl.

Komentarze: 1Skomentuj
VM-Rexor's Video Plug-in Pack for Vegas
Autor: vmrexorUtworzono: 07:20 22-02-2010
Prace nad pierwszą paczką wtyczek dla Vegasa powoli dobiegają do końca. Niedługo (jeszcze w tym tygodniu) rozpoczną się beta-testy i przedsprzedaż elektronicznych licencji a w marcu będzie oficjalna premiera pierwszej wersji. Jak wyglądają coniektóre efekty, które popełniłem, można zobaczyć na poniższym materiale:

Komentarze: 1Skomentuj
VM-Rexor's Video Plugin Pack for Vegas - nowy projekt
Autor: vmrexorUtworzono: 08:17 27-01-2010
Paleta narzędzi oferowanych przez program Vegas Video jest co prawda niemała, lecz wiele rzeczy trzeba robić okrężną drogą czasami wspierając się dodatkowymi aplikacjami. Z racji, że na co dzień jestem programistą, już od dawna nosiłem się z zamiarem napisania własnych wtyczek i innych rozszerzeń eliminujących problemy przynajmniej z karkołomnymi dla mnie czynnościami. W zeszłym miesiącu udało mi się zestawić środowisko developerskie i tak się zaczęło. Tak więc godząc moje dwie pasje - komputery i sztukę wizualną - zapowiadam pojawienie się pierwszego mojego plug-in packa. Pierwsza wersja testowa - prawdopodobnie początek lutego a wersja do sprzedaży, koniec lutego. Postaram się też pogodzić potrzeby i możliwości profesjonalistów oraz pasjonatów wprowadzając kilka wersji i licencji. Szczegóły już niebawem (początek lutego).
Komentarze: 0Skomentuj
Plastix Songs - czyli foliowa muzyka
Autor: vmrexorUtworzono: 08:38 10-11-2009
Po dłuższej przerwie spowodowanej przebojami natury sercowo-rodzinno-życiowej, oraz zleceniami programistyczno-montażowymi w końcu udało mi się doprowadzić do końca utwór, do którego brzmienia instrumentów zostały wykrzesane z torebek, tasiemek i innych foliowych opakowań. Najbardziej karkołomnym etapem tworzenia była jednak nie sama muzyka, ale łączona z nagraniami video animacja 3D - zwłaszcza, że korzystałem z nowego dla mnie programu - blendera. Zapraszam do działu produkcji i sekcji wideoklipów i życzę pozytywnych wrażeń ;).

Making-of do filmu "Wiem kto to zrobił" jest w fazie "restartu" - po dłuższym leżakowaniu stwierdziłem, że aktualny podkład muzyczny nie pasuje do reszty i będę musiał zrobić nowy.
Komentarze: 0Skomentuj
Premiera płyty AM-Samurai'a The First Element
Autor: vmrexorUtworzono: 14:05 08-07-2009
Po premierze "Dnia Świątecznego" Łukasza Chojeckiego czas na długo oczekiwaną pierwszą z prawdziwego zdarzenia płytę AM-Samuraia. Nie było łatwo, termin wydania zmieniał się z miesiąca na miesiąc a pod koniec dodatkowo wystąpiły problemy z wytłoczeniem. Dlaczego wspominam o tym wydarzeniu? Wspólnie tworzyliśmy wideoklipy do niektórych utworów i niewykluczone jest, że niebawem zostanie wydana płyta DVD z tymi wideoklipami. Istnieje duża szansa, że format dźwięku na tej płycie będzie dostosowany do systemu 5+1.
Komentarze: 0Skomentuj
Film "Dzień Świąteczny" - premiera 28.06.2009
Autor: vmrexorUtworzono: 16:23 22-06-2009
Już w najbliższą sobotę w miejscowości Biała Rawska odbędzie się premiera filmu Łukasza Chojeckiego p.t. "Dzień Świąteczny". W tym obrazie ocierającym się o klimaty Drugiej Wojny Światowej, oprócz dokumentacji na planie, zająłem się montażem, postprodukcją, efektami i synchronizacją dźwięku razem z montażem w systemie 5+1. Film będzie emitowany na najbliższych festiwalach. Z czasem być może umieszczę fragmenty filmu w odpowiednim dziale, ale na razie zwiastun można obejrzeć [ tutaj ]
Komentarze: 0Skomentuj
Game 4 2 oraz Makingof "Wiem kto to zrobił"
Autor: vmrexorUtworzono: 14:17 11-04-2009
Kryzys daje się we znaki we wszystkich branżach. Spada liczba zamówień w branżach IT, jak już się kręci, to projekty zainicjowane conajmniej rok temu. To przekłada się na przychody i odwleka sprawy inwestycji na bliżej nieokreśloną przyszłość. Z drugiej strony patrząc zaś - odnajduję czas na dokończenie rozpoczętych projektów. Jeden z nich - GAME 4 2 - zdjęcia, montaż i postprodukcja kolejnego wideoklipu dla AM-Samurai'a już od paru tygodni podbija internet. Drugi - Making of do filmu "Wiem kto to zrobił" już nabiera kształtów ostatecznych. Niedługo obie pozycje (pierwsza z krótką notką o pracach zza kulis) pojawią się w dziale z produkcjami.
Komentarze: 0Skomentuj
Nowe studio montażowe, nowe wyzwania.
Autor: vmrexorUtworzono: 14:20 12-12-2008
Mam nadzieję, że nie polegnę na Karochi - ostatnio ciężko mi znaleźć wolny czas tylko dla siebie, ale życie i troska o przyszłość swoją a także swojego hobby taki stan rzeczy wymuszają. Będąc na kilku "etatach" jednocześnie powoli składam nowe - z prawdziwego zdarzenia - stanowisko montażowe, które prawdopodobnie z czasem urośnie do małej render faremki, ale jak na razie już jestem w stanie w sensowny sposób montować materiał HD. Niebawem test bojowy nowej maszyny - montaż filmu wojennego, ale na razie więcej nic nie powiem, żeby nie zapeszać. Jako ciekawostkę nadmienię iż ujrzał już światło dzienne film "Wiem kto to zrobił" (pierwotnie "Zemsta") na planie którego byłem i teraz zabieram się za materiał "making of" do niego. Niedługo mam nadzieję będę mógł podzielić się z Wami wersją podglądową. I nie napomknąłem wcześniej a w dziale produkcji pojawił się materiał, który w ramach warsztatów oświetleniowych został nakręcony przez Jaroslavusa i przeze mnie zmontowany. Acha! - zmodyfikowałem nieznacznie cennik, aby przystawał do aktualnej sytuacji.
Komentarze: 0Skomentuj