Brak danych w bazie lub tekst nie jest przetłumaczony na ten język. No text or translation to this language.
Wybór działów
O mnie...
ArtykuÂły
Produkcje
Cennik Kontakt


Najnowsze informacje
Projekt WorldMap VideoClip - zapraszam wszystki
Autor: VM-RexorUtworzono: 14:47 05-10-2007
Chcę stworzyć wideoklip z Waszą pomocą - masz kamerę ? Nagraj nią kilka dźwięków z Twojego otoczenia, lub sam zagraj na jakimś instrumencie, zaśpiewaj, pozdrów cały świat i wyślij do mnie nagranie z informacjami takie jak kraj, miasto, preferowany styl muzyczny ewentualnie komunikat tekstowy jeśli nie nagrałeś/aś go kamerą. Czekam na Wasze materiały do 15 listopada. Zgromadzone nagrania poddam wstępnej obróbce i stworzę z nich wideoklip według tych samych zasad jakimi kierowałem się podczas tworzenia "Do It Yourself-80's sounds" czy "Cooking SpaceChip music".
Wymaganie - czysty i wyraźny dźwięk. Jakość video możliwe jak najwyższa, ale w kategorii Standard Definition PAL- 720/576 25fps. Standardy, które jestem w stanie obrabiać: MPG, DV-AVI czy DIVX/XVID. Moja skrzynka pocztowa (patrz dział kontakt) przyjmuje e-maile max 10Mb objętości - jeśli Twój materiał ma więcej, należy podzielić go np. winrarem na mniejsze części lub użyj serwisu typu rapidshare a mi podesłać tylko link.
Nie zapomnij o dopisaniu zdania "Jestem autorem tego materiału, posiadam do niego pełne prawa a także niezbędne zgody osób w nim występujących. Wysyłając ten materiał zgadzam się na użycie go w projekcie Worldmap Videoclip".
Projekt jest NON-PROFIT - każdy z uczestników otrzyma link do gotowej produkcji w jakości DVD.

Komentarze: 0Skomentuj
Powrót do listy